Blog o RZS ma 2 lata! :)

Pamiętacie ten wpis?

[WPIS 1] 26 luty 2011, godz. 17:50

„Nowa dawka”

Byłem ostatnio u mojego reumatologa. Od jakiś trzech – czterech miesięcy zacząłem mieć problemy ze stawami rąk, łokci i kolan. Doktor przepisała mi sterydy – 4 mg Metypredu i 20 mg Methotrexatu. Dzisiaj biorę pierwszą dawkę 20 mg MTX. Mam nadzieję, że obejdzie się bez skutków ubocznych. Ostatni raz, taką dawkę miałem 3 lata temu, kiedy RZS zaatakował mi kolana i ręce. Teraz znowu nastąpiło zaostrzenie. Tym razem zaczęło mi wysadzać stawy łokciowe i deformować palce rąk. Nie kwalifikuję się do leczenia biologicznego. Biorę za małą dawkę MTX i sterydów. Na razie nie narzekam, bo jest całkiem dobrze. Od momentu, gdy zacząłem brać sterydy (a to już 3 dzień:D) bóle mi nie dokuczają. Nie mam wysięków ani obrzęków na łokciach. Można więc powiedzieć, że rokowania są dobre i oby tak dalej:) Pozdrawiam wszystkich chorych:-). Nie dawajcie się.

Tak się właśnie rozpoczął projekt rezasta.net (kiedyś rezasta.prv.pl), który dwie minuty temu skończył 2 lata. To były pracowite 24 miesiące, podczas których poznałem wielu sympatycznych ludzi, poznałem wiele historii, nauczyłem się bardzo ważnej rzeczy: że nie jestem sam z chorobą.

Świadomość tego, że są ludzie którzy czują to samo co ja i którzy walczą tak samo jak ja, dała mi bardzo dużo do myślenia. Nagle drzwi, które były zamknięte, otworzyły się! Nie siedziałem sam w zamknięciu. Nagle pojawili się ludzie, którzy mają takie same zmartwienia jak ja, którzy podobnie myślą i mają podobne wątpliwości.

W ciągu tych 2 lat zmieniałem się ja, a wraz ze mną rezasta.net. Zobaczcie poniżej jaką metamorfozę przeszła strona od lutego 2011 roku do lutego 2013 🙂

A na sam koniec, chcę się z Wami podzielić dobra informacją. Został pobity rekord unikalnych odwiedzin na stronie. 17 lutego 2013 roku na moją stronę w ciągu 24h weszło 206 osób. Rośniemy w siłę! :)))

Dziękuję Wam za zainteresowanie i mam nadzieję, że będziecie ze mną przynajmniej kolejne dwa lata:)