Witajcie na nowej stronie! :-)

Witajcie moi drodzy na nowej stronie REZASTA.NET. Wiem, że troszkę czasu zajęło zanim serwis został wprowadzony w życie jednakże teraz, już zostały małe poprawki do wrzucenia i możecie cieszyć się w pełni funkcjonalnym serwisem WWW:-).

Jeśli chcielibyście podzielić się ze mną swoimi uwagami, to komentujcie pod spodem co można byłoby zmienić, co dodać, co usunąć. Ważne byście czuli się tutaj jak u siebie:)

W ciągu kilku najbliższych dni dodam kilka zaległych wpisów, które wprowadzą Was w to, co się ze mną działo przez ostatnie 3 tygodnie, od kiedy straciliśmy kontakt ze sobą. Mam nadzieję, że teraz ten kontakt nie tylko będzie łatwiejszy, ale przede wszystkim pozwoli Wam na to, by wymieniać również opinie między sobą:-). Do dyspozycji macie komentarze, przyciski społecznościowe, newsletter, wideoklipy nt. RZS i przede wszystkim nowy dział: LECZENIE RZS.

Co do komentowania, podajecie tylko raz adres mailowy, który zapisany w bazie, zostanie zapamiętany i później nie będziecie musieli go drugi raz podawać. Proszę tylko o kulturalne wypowiedzi, bez wulgaryzmów. Szanujmy się nawzajem i wymieniajmy swoje doświadczenia. Jest nas – reumatyków wg niektórych źródeł prawie 450 tysięcy (!), pokażmy więc że jesteśmy siłą! 🙂