Wspieram Michała

Od dzisiaj tj. 28.01 możecie na mojej stronie zobaczyć duży, pomarańczowy baner, zachęcający do wpłaty 1% podatku na rzecz Michała Matyasika z Jaworzna.

Michał napisał do mnie niedawno, z prośbą czy może na mojej stronie zamieścić baner.Bez wahania odpowiedziałem, że jak najbardziej tak. Michał jest moim rówieśnikiem, z podobnym stażem choroby RZS. Choruje na RZS od 13 lat i ze względu na sytuację życiową postanowił pierwszy raz zwrócić się z prośbą o pomoc. Mimo ostrego przebiegu choroby z niczego nie zrezygnował. Skończył studia wyższe, znalazł pracę. Stara się normalnie żyć.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar przekazać 1% mojego podatku na Michała. Zachęcam do wspierania go, aby mógł normalnie funkcjonować. Wszyscy wiemy, co niesie ze sobą RZS. Mnie choroba przez te 10 lat oszczędziła, ale nie wiadomo czy będzie tak w przyszłości. Może kiedyś ja będę również potrzebował pomocy. Chciałbym, by wtedy również znalazł się ktoś, kto mógłby mi pomóc.

Więcej szczegółów nt Michała i celu, na który przeznaczony jest 1% podatku, przeczytacie na jego stronie www.wspierajmichala.pl, po kliknięciu w baner na stronie głównej.