POZYTYWNE narzekanie ?? ;p

Kącik narzekania. Tu możemy pisać o swoich lękach i obawach. Miejsce do wrzucania negatywnych emocji, kiedy wydaje nam się że mamy dość i nie dajemy rady.

POZYTYWNE narzekanie ?? ;p

Postprzez sase » 25 stycznia 2013, o 07:16

Dla odmiany negatywnego narzekania chyba czasami możemy obrócić to w jakiś pozytyw :) Ja od rana mam bardzo dobrą myśl PIĄTEK :D na szczęście dziś pracuję tylko do 14 więc miałam mobilizację, żeby wstać z łóżka :D mimo, że nad ranem miałam jakiś taki bólowy przekrój swojego ciała hihi od szyi do nóg ale co tam miało być o pozytywach :)
Ten tydzień był strasznie ciężki i ciągnął się w nieskończoność więc moja radość jest tym większa, że za 5,5h wychodzę z pracy i mogę się relaksować, jakie plany na weekend ?? :D
Kiedy życie daje ci setki powodów do płaczu to ty daj życiu tysiące powodów do uśmiechu
--------------------------------------------------------------
Żeby żyć i być szczęśliwym trzeba umieć czerpać siłę z bólu...
sase
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 stycznia 2013, o 12:36

Re: POZYTYWNE narzekanie ?? ;p

Postprzez Dasza » 29 stycznia 2013, o 17:13

Gdybyśmy wszyscy rzucili swoje problemy na stos , to widząc problemy innych, natychmiast chwycilibyśmy nasze z powrotem !
Dasza
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 grudnia 2012, o 17:36

Re: POZYTYWNE narzekanie ?? ;p

Postprzez Fuksja » 29 stycznia 2013, o 22:18

i w nogi! zapomnialas dodac Dasza :)
podzielam Twoje zdanie. I powtarzam sobie: nigdy nie jest tak zle, zeby nie moglo byc gorzej ;)
Fuksja
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 stycznia 2013, o 08:26


Powrót do Chcę ponarzekać!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron