RZS a zęby

Użytkownicy opisują swoje leczenie - jakie leki przyjmujemy, czym się wspomagamy i jakie skutki to przynosi .

Re: RZS a zęby

Postprzez pelka » 25 stycznia 2013, o 00:19

Daszo:) wybierz dobry gabinet, a zobaczysz, że wizyty nie będą żadnym problemem. Ja też mam straszne wspomnienia "stomatologiczne"
Ostatnio edytowano 12 lutego 2013, o 19:56 przez pelka, łącznie edytowano 1 raz
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: RZS a zęby

Postprzez Renia » 28 stycznia 2013, o 20:21

U mnie też zaczęły sypać się zęby. Po mino częstych wizyt to w krótkim odstępie czasu złamały mi się 2 zęby, a dzisiaj kolejny. Jestem załamana bo to górna 3. Właśnie przed chwilą to się stało.
Renia
 
Posty: 57
Dołączył(a): 31 grudnia 2012, o 15:27

Re: RZS a zęby

Postprzez Renia » 30 stycznia 2013, o 16:38

Jestem już po wizycie u stomatologa . Teraz dopiero powiedziałam jej o moich przypadłościach z chorobą ,a to dzięki tej stronie. Sama zastanawiałam się co dzieje z moimi zębami. Żyłam w nieświadomości ,że RZS to takie zagrożenie. Teraz pani stomatolog powiedziała, że wie skąd te moje problemy . A jak usłyszała o zespole Sjogrena to i tak powiedziała " super wyglądają moje zęby". Pozdrawiam
Renia
 
Posty: 57
Dołączył(a): 31 grudnia 2012, o 15:27

Re: RZS a zęby

Postprzez Migotka » 1 maja 2013, o 15:41

Witam :) Właśnie jestem po szpitalu gdzie zdiagnozowano u mnie surowiczoujemne reumatoidalne zapalenie stawów i okazało się że z zębami nie ma żartów muszę je wyleczyć następnie usunąć migdałki i dopiero mogą zastosowac odpowiednie leczenie w tej chwili przyjmuję sulfasalazin i metypred i czuję ogromną ulgę ;) pozdrawiam :)
Migotka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 12:06

Re: RZS a zęby

Postprzez pelka » 1 maja 2013, o 19:43

A ja dzisiaj w tv zobaczyłam materiał o nowych lekach na wzw typu C. Przy okazji przypomniano w jakich sytuacjach można złapać tego wirusa. A u mnie włączyła się lampka: DENTYSTA. W czasie leczenia szyjek, moje dziąsła zawsze krwawią. Teraz zastanawiam się jaki poziom czystości jest w gabinecie, do którego chodzę??? :oops:
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: RZS a zęby

Postprzez pelka » 6 maja 2013, o 20:34

Migotka, a dlaczego masz usunąć migdałki? Ja mam migdały w opłakanym stanie, a moja laryngolog wciąż twierdzi, że są mi potrzebne, choć ja wątpię, że one pełnią jeszcze prawidłowo swoją funkcję. Bardzo jestem ciekawa jak uzasadnili ten zabieg. Pozdrawiam. Pelka
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Poprzednia strona

Powrót do Leczenie RZS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron