Nadzieja na wyleczenie2

Użytkownicy opisują swoje leczenie - jakie leki przyjmujemy, czym się wspomagamy i jakie skutki to przynosi .

Nadzieja na wyleczenie2

Postprzez pablos » 21 kwietnia 2017, o 09:04

kochani mam chyba dobrą wiadomosć dla chorujących na rzs....najlepsze rezultaty w walce z tą chorobą dają przynajmniej dla mnie leki....korzeń piwonii białej Peobon w chorobach autoimulogicznych...dalej preparaty na stawy Joalis...Imun,Nobacter.Artidren.Urinohelp...rozbijają skupiska bakterii...flexistav xtra....homeopatia ruxtoxidendron .i sulfazalazyna en biorę już tylko 2tbl dziennie przedtem brałem 4 .crp i ob mam w normie.jeżdże na rowerze i normalnie funkcjonuje...także do dzieła kochani bo życie bez rzsu jest piękne.proszę o krótkie opisy czy komus pomogła ta moja terapia bo jestem ciekawy....2razy wapno duńskie unikalk bardzo ładnie się przyswaja...2razy magnez z olejem z wiesiołka.
pablos
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lutego 2017, o 22:26

Re: Nadzieja na wyleczenie2

Postprzez koziczka » 27 lipca 2017, o 07:06

Za dużo wielokropka. Co do skuteczności leczenia, to uważam, że w tym wypadku trzeba jednak się konsultować, ale każdy promień nadziei jest pomocny.
koziczka
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lipca 2017, o 06:07


Powrót do Leczenie RZS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość