Nadzieja na wyleczenie

Użytkownicy opisują swoje leczenie - jakie leki przyjmujemy, czym się wspomagamy i jakie skutki to przynosi .

Nadzieja na wyleczenie

Postprzez pablos » 3 marca 2017, o 22:59

Piszę ten artykuł bo mam nadzieje że będzie pomocny dla wielu osób w leczeniu RZU.Choruję 4 lata i wiem co to znaczy mieć tą chorobę.przez pierwsze 2 lata wogóle nie brałem leków i choroba systematycznie zajmowała mi stawy...że nie mogłem odkręcic butelki ani nic dżwigać,Crp miałem 40 i schudłem w pół roku 20 kilo,strasznie byłem osłabiony. potem zaczełem brać metotrexat przez 8 miesięcy bez żadnej poprawy...i odrazu mówię że ten lek na mnie nie działa. dopiero jak zaczełem brać sulfalazynę zaczynała się szybka poprawa. lekarze kazali brać razem metotrexat i sulfalazynę co jak pisał dr Niebrzydowski jest błędem i w pełni się z nim zgadzam.myslę że wielu chorych bierze metex i nie ma poprawy tak jak to było u mnie.dopiero sulfazalazyna postawiła mnie na nogi.Do tego biorę jeszcze flexi stav xtra jedną lub 2 saszetki bardzo uelastycznia stawy,plascedine 1raz dziennie,2 razy wapno 250mg i polecam lek homeopatyczny 2 lub 3 razy dziennie rux toxidendron 15 lub 30ch też super działa i rozlużni stawy. teraz mam crp 2 czyli w normie,mogę dżwigac ciężkie przedmioty i normalnie funkcjonuje...co jeszcze pare miesięcy temu bylo dla mnie abstrakcją.biorę również preparat firmy Joalis...Nobacter i Artidren oczyszczające organizm z bakterii i toksyn.oczywiscie moi lekarze pukali się w czoło i mówili że stosuję czarną magię...tylko nie potrafili wytłumaczyć mojego dobrego stanu zdrowia bez ich leku nr 1 metotrexatu.Myslę że moje wskazówki pomogą nie jednej osobie z tą ciężka chorobą. od 2 dni biorę jeszcze extrat z piwonii białej Peobon która też pomaga w rzesie.Mysle że każdy chorujący znajdzie tu cos dla siebie i mu pomoże.....także glowa do góry i i może los się usmiechnie. metex i sulfazalazyne bierze się w terapii potrójnej z dodatkowym lekiem....bralem to przez 3 dni i myslałem że się przekręcę.Pozdrawim i do dzieła moi kochani.
pablos
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lutego 2017, o 22:26

Re: Nadzieja na wyleczenie

Postprzez pablos » 3 marca 2017, o 23:15

Jeszcze biorę 3 razy olej z wiesiołka z magnezem.
pablos
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lutego 2017, o 22:26


Powrót do Leczenie RZS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości