dziwny smak w ustach

Użytkownicy opisują swoje leczenie - jakie leki przyjmujemy, czym się wspomagamy i jakie skutki to przynosi .

dziwny smak w ustach

Postprzez Jadzia » 7 września 2013, o 15:35

Witajcie :)
Od dwóch dni mam dość dziwny problem... Wszystko co próbuję zjeść jest gorzkie i nie wiem o co chodzi. Ten smak utrzymuje się w trakcie jedzenia i do 10 minut po. Przez kilka dni zanim zaczęłam czuć ten smak miałam mdłości, ale teraz jest ok, tylko ta gorycz... Normalnie czuję głód tylko nic mi przez to nie smakuje, masakra jakaś. Próby wątrobowe miałam robione miesiąc temu i są ok, a tak w ogóle to nie biorę leków potencjalnie szkodliwych na wątrobę (biorę tyko arechin). W poniedziałek pójdę do lek. rodzinnego, ale trochę mnie to martwi i może ktoś miał podobne objawy?
Pozdrawiam:)
Jadzia
Jadzia
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lipca 2013, o 15:41

Re: dziwny smak w ustach

Postprzez pelka » 10 września 2013, o 11:15

Jadziu, mnie tez zdarzało się odczuwać gorycz, ale niezależnie od posiłków. Natomiast generalnie mam zmieniony smak (prawdopodobnie przez MTX?, może cyklosporyną?). To co dla innych jest słodkie, dla mnie słabo słodkie,natomiast smak kwaśny odbieram ze zdwojoną mocą. Kwaśne z natury owoce są dla mnie nie do zjedzenia. Córki określają je jako słodko winne, a ja czuję kwas. I wiem, że kiedyś było inaczej. Zdarza się, że próbując coś w czasie gotowania, czuję gorycz, której nie potwierdzają domownicy. Tak mam :(
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: dziwny smak w ustach

Postprzez Jadzia » 10 września 2013, o 14:54

U mnie od wczoraj jest ok ale tak na wszelki wypadek czekam na wynik pr. wątrobowych, dziś robionych. Ja odchyłów z innymi smakami nie miałam tylko wszystko było jednostajnie ohydne i gorzkie, ale za to poprawił mi się apetyt, bo ostatnio to marnie z tym było :D
Pozdrawiam:)
Jadzia
Jadzia
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lipca 2013, o 15:41

Re: dziwny smak w ustach

Postprzez pelka » 10 września 2013, o 22:36

Jadziu, ja to bym chciała mieć mniejszy apetyt :lol: Ale fajnie, że już wszystko w porządku. Mam nadzieję, że próby wyjdą dobrze. Też muszę zrobić i jak zwykle się boję :(
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46


Powrót do Leczenie RZS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron