Badania do pracy magisterskiej

Kiedy zachorowałem/łam, jak się leczyłem/łam, jak postępuje moja choroba, jak długo choruję, jakie leki przyjmowałem/łam...

Badania do pracy magisterskiej

Postprzez studentka » 12 stycznia 2015, o 16:39

Dzień dobry,
Nazywam się Edyta Balcerowska i jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, razem z moim zespołem seminaryjnym zajmujemy się badaniem osób chorujących na reumatoidalne zapalenie stawów, chcemy zebrać grupę badawczą licząca 100, aby wyniki były wiarygodne.
Przedmiotem naszej pracy jest szczególnie psychospołeczne funkcjonowanie osób chorujących. Badamy to jak pacjenci postrzegają personel medyczny, otrzymywane wsparcie, obraz siebie w chorobie i przed chorobą, sposoby radzenia sobie ze stresem, odczuwanie bólu, funkcjonowanie zawodowe i rodzinne. Staramy się przybliżyć innym, czym jest ta choroba i co to znaczy żyć z nią na co dzień, Państwa udział w badaniu jest dla nas dlatego bardzo ważny.
Czy któraś z osób tutaj obecnych, chorująca na rzs, wyraziłaby zgodę na takie badanie?
Badanie jest anonimowe służy do celów naukowych (napisania pracy magisterskiej).
Badanie mogłoby się odbyć osobiście (na terenie trójmiasta), drogą mailowa lub pocztową.
Na życzenie osoby udzielamy informacji zwrotnej.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o napisanie do mnie informacji prywatnej na: badaniadomagisterki.rzs@gmail.com
Bardzo proszę o pomoc.
studentka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 stycznia 2015, o 19:44

Powrót do Moja historia RZS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron