Lekarka reumatolog leczy RZS dietą z doskonałymi rezultatami

Dla ludzi, którzy zauważyli poprawę swojego stanu zdrowia, wspomagając sie oprócz leczenia standardowego leczeniem naturalnym.

Lekarka reumatolog leczy RZS dietą z doskonałymi rezultatami

Postprzez Alicja » 11 kwietnia 2013, o 14:16

Lekarka reumatolog, która leczy RZS dietą ! To dla tych , którzy są zapatrzeni tylko w lekarzy, jak im lekarz diety nie przepisze to nie uwierzą, że dietą można leczyć. Dr Edyta Biernat-Kałuża sama jest chora na chorobę reumatyczną. Jest na Youtube kilka filmików z wywiadami dr.warto poszukać i obejrzeć. Pozdrawiam :)
Ala
<wypowiedź ma charakter promocyjny>
Jeżeli nie masz pewności, kto mówi prawdę a kto kłamie, zadaj pytanie sławnego rzymskiego sędziego Luciusa Cassiusa Longinusa Ravilla (II w. p.n.e.) - "Cui bono" czyli "Komu to miało przynieść korzyść ?"
Alicja
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 kwietnia 2013, o 12:14
Lokalizacja: Konin

Re: Lekarka reumatolog leczy RZS dietą z doskonałymi rezulta

Postprzez Fuksja » 19 kwietnia 2013, o 20:55

Fajnie, ze pojawia sie na forum jakis temat do dyskucji. Zastanawiam sie tylko, czy to trzeba bylo zakladac kilka tematow w zwiazku z tym? Jeden by nie wystarczyl?

BTW Ksiazka sie slabiej sprzedaje, czy o co chodzi?
Fuksja
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 stycznia 2013, o 08:26

Re: Lekarka reumatolog leczy RZS dietą z doskonałymi rezulta

Postprzez AGa » 21 kwietnia 2013, o 10:26

Masz watpliwości, nie wierzę,przecież to jest przemysł.
Justyna, ciężko chora na rzs, szukająca kontaktu z innymi,
została wyrzucona z forum,
bo: bezinteresownie chciała się podzielić informacja, o książce Niebrzydowskiego
– obecnie promowaną na blogu rezasta,
a Pani Alicja ... promuje co się da, tylko nie podaje cen za usługi, które promuje,
bo gdyby je od razu podała, mało kto zainteresowałby się nimi,
a tak, może ktoś pod wpływem emocji się skusi...
reszta niech pozostanie milczeniem.
AGa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 1 stycznia 2013, o 09:39

Re: Lekarka reumatolog leczy RZS dietą z doskonałymi rezulta

Postprzez admin » 21 kwietnia 2013, o 16:32

AGa Alicja została zbanowana. Zawsze możecie wysłać mi zgłoszenie, że jakiś post jest niezgodny z regulamin lub narusza czyjeś dobro. Takie zgłoszenie otrzymałem w stosunku do Justyny. Takie również mogłem otrzymać od Ciebie w sprawie Alicji... a nie otrzymałem. Jeśli coś jest nie tak to proszę o informacje. Niestety nie jestem w stanie codziennie być na forum i go czyścić.

Co do promocji książki doktora Niebrzydowskiego to jest sprawa współpracy jaką podjąłem z doktorem wzamian za wsparcie merytoryczne portalu. Niestety nie ma dzisiaj nic za darmo o czym sama doskonale wiesz. W przeciwieństwie do p. Justyny ja nie spamuje forum:) A w kwestii przypomnienia p. Justyna została wyrzucona za obrażenie drugiego rozmówcy co jest niedopuszczalne /odsyłam do wątku w którym jest wyjaśnienie/.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 grudnia 2012, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Leczenie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron