moje własne doświadczenia

Dla ludzi, którzy zauważyli poprawę swojego stanu zdrowia, wspomagając sie oprócz leczenia standardowego leczeniem naturalnym.

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez Renia » 14 lutego 2013, o 19:01

Wyniki powoli wracają do normy .Alat, Aspad poniżej normy GGTP-50. Ale za to czynnik RF 208 nic z tego nie rozumie bo czuje się dobrze. Jak miałam alat,aspad, GGTP bardzo wysokie prawie nie chodziłam,opuchlizna itp. to RF miałam od 45-55.
Renia
 
Posty: 57
Dołączył(a): 31 grudnia 2012, o 15:27

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez pelka » 14 lutego 2013, o 22:02

Reniu, doktor Jan zawsze mówił, by nie zwracać uwagi na czynnik reumatoidalny. Chciałam Ci to zacytować, ale coś niedobrego dzieje się z tamtym forum. O tym czy jest remisja lub blisko niej świadczy OB i CRP. Sama czujesz, że mimo wysokiego RF jest lepiej niż było przy jego niskiej wartości. Jan mówił mi, że RF i aCCP powinno się badać przy diagnozie. Chociaż w moim przypadku, lekarka co roku sprawdza je, bo ja jestem seronegatywna. Nie wiem czy czeka, aż te wskaźniki wzrosną, by już z całą pewnością orzec, że to RZS :lol: A Twoje próby wątrobowe chyba dość szybko wracają do normy. To bardzo pozytywne.U mnie trwało to 8 miesięcy :(
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez Renia » 5 marca 2013, o 16:55

Tak jak obiecałam .Dzisiaj odebrałam kolejne powtórzone wyniki i wszystkie są w normie (Alat, Aspat,GGTP). Moja reumatolog też chce wrócić na MTX. Pozdrawiam Kochani co tak milczycie na forum.
Renia
 
Posty: 57
Dołączył(a): 31 grudnia 2012, o 15:27

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez pelka » 11 marca 2013, o 19:07

No i gratuluję Reniu!:) Twoja wątroba się bardzo dobrze sprawuje, szybko wraca do normy:) Trzymam kciuki, by teraz leczenie mtx trwało bez zakłóceń:)
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez pelka » 20 września 2014, o 11:10

Mam pytanie; czy pijąc ten sok bierze pana mama leki? Jeśli tak, to chciałbym wiedzieć jakie? Dziękuję z góry za odpowiedź.
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Re: moje własne doświadczenia

Postprzez pelka » 20 września 2014, o 11:19

Obejrzałam filmiki; cieszę się szczęściem ludzi, którym tak szybko pomógł sok. I zastanawiam się... Jeśli jest taki cudowny suplement (?) diety, to dlaczego nasi lekarze o nim nie wiedzą i zamiast przepisywać nam immunosupresanty i sterydy, nie każą pić reklamowanego tu soku???
pelka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 20:46

Poprzednia strona

Powrót do Leczenie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron