Rehabilitacja

Leczenie standardowe lekami DMARD, NLPZ, sterydami itd.

Rehabilitacja

Postprzez zosia » 13 stycznia 2013, o 19:13

Kochani, opiszcie czy stosujecie jakieś gadżety typu piłeczki, maty do rehabilitacji rąk, stóp itp. Chcę coś takiego nabyć w internecie, ale nie wiem co najlepiej kupić. Tak w ciemno nie chcę wydawać kaski. Czy używacie coś takiego?
zosia
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 grudnia 2012, o 14:05

Re: Rehabilitacja

Postprzez AGa » 17 stycznia 2013, o 17:58

Zosiu,
Ćwiczę dłonie z piłeczką z kolcami, miękka gumowa.
Ze sprawniejsza reką idzie dobrze, ale z drugą lepiej ... nie mówić.
Wejdź na stronę leczenie i rehabilitacja ręki reumatoidalnej w rzs,
tam jest dużo ciekawych porad. Wrzuć hasła sklep z przyborami do rehabilitacji, sprzet rehabilitacyjny, rehabilitacja dłoni, ręki itp. Trafilam na jakiś sklep we Wrocławiu, w którym teraz jest duża promocja, zdaje się, że mają też wysyłkę, tam był przedstawiony spory asortyment po niskich cenach.
W twojej miejscowości napewno jest jakiś sklep ze sprzetem do rehabilitacji, zajrzyj, obejrzyj.
Zaczęłam ćwiczyć dłonie, lepiej póżno niż wcale.W naszym przypadku to ponoć jedyna droga do utzymania sprawności. Podobno w każdej przychodni reumatologicznej mają instrukcje z ćwiczeniami. Jeszcze nie przejrzałam dobrze internetu, ale już widziałam, że jest dużo na ten temat... i życzmy sobie wytrwałości.
AGa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 1 stycznia 2013, o 09:39

Re: Rehabilitacja

Postprzez zosia » 17 stycznia 2013, o 22:16

Aga, a jaką średnicę ma Twoja piłeczka, bo są w kilku rozmiarach i nie bardzo wiem, którą zamówić.
zosia
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 grudnia 2012, o 14:05

Re: Rehabilitacja

Postprzez AGa » 17 stycznia 2013, o 22:26

Zosiu, ja nie wim czy mam dobra, taka miałam w domu, plątała sie po szufladach. Kupilam ja kiedys w kiosku , do calkiem innego celu.
pewnie za mniej niz 5 złotych.Zamawiając zapłacisz za przesyłkę pewnie kilkanascie zlotych Znajdziesz takie w sklepie z dziecinnymi zabawkami, z zabawkami dla zwierząt i pewie na jakimś targu. Ma się dobrze ugniatać, trzymać się ręki, a średnica? - moja ma średnicę długości palca wskazujacego, tym się chyba kieruj (czywiście swoim palcem)
AGa
 
Posty: 68
Dołączył(a): 1 stycznia 2013, o 09:39


Powrót do Leczenie standardowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości