pytanie o zgodę

Jeśli coś złego dzieje się z forum, proszę o zgłaszanie tego w tym miejscu.

pytanie o zgodę

Postprzez zośka » 7 stycznia 2013, o 12:01

Adminie, chciałabym zaprosić na nasze forum lekarza reumatologa z forum ,,Świat w dłoniach" Znanego doktora Jana. Jestem pewna, że wiesz o kogo chodzi.. Forumowiczki podpowiadają mi, że aby to zrobić powinnam zapytać Ciebie, co też teraz czynię. Co Ty na to?
zośka
 

Re: pytanie o zgodę

Postprzez admin » 7 stycznia 2013, o 20:32

Muszę się nad tym zastanowić. Wybaczcie, ale to nie jest kwestia samego zaproszenia Pana Doktora. Przede wszystkim to jest kwestia organizacji tego forum. Nie chodzi o to, żeby tak jak w przypadku rzs.pl, forum stało się darmową poradnią lekarską, na zasadzie zadaję pytanie i lekarz musi mi odpowiedzieć. Chodzi o wymianę doświadczeń między samymi pacjentami.

Kwestia współpracy z lekarzem jest przed nami. Warto jednak by to forum najpierw rozkręciło się na dobre a dopiero później oferowało coś więcej. Założyłem je z myślą o nas - chorych.Abyśmy my - chorzy zaczęli rozmawiać o tym co nas łączy - o chorobie reumatoidalnej. Na pewno wsparcie lekarza byłoby atrakcyjne i podniosłoby rangę forum, jednakże obawiam się, że sprowadziłoby się ono tylko do ątku pytań do lekarza. Bo po co rozmawiać z drugim chorym, skoro można zapytać samego lekarza, prawda?

Pozwólcie mi to wszystko przemyśleć. Na razie wstrzymam się z jakąkolwiek decyzją.
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 grudnia 2012, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanie o zgodę

Postprzez zosia » 7 stycznia 2013, o 20:54

Ok. Ty tu rządzisz. Właściwie poszarogęsiłam się, ale nie wiedziałam że to może być problem. Nie mam wielkich doświadczeń z działalnością na forum i jak widzę strzelam gafy.
zosia
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 grudnia 2012, o 14:05

Re: pytanie o zgodę

Postprzez admin » 9 stycznia 2013, o 22:32

Wyjaśnione. Wątek uważam za zamknięty.
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 grudnia 2012, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Adminie pomóż!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość