Dr Edyta Biernat-Kałuża - reumatolog

U kogo się leczyć? Polecamy sobie lekarzy, którzy nam pomogli. Piszemy UZASADNIENIE! Uwaga! Chodzi o wszystkich lekarzy, nie tylko reumatologów. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy informacji szczegółowych jak: prywatne numery tel., adresy i dane kontaktowe a także nazw własnych ośrodków leczniczych. Tylko imię i nazwisko lekarza oraz miasto, w którym leczy.

Dr Edyta Biernat-Kałuża - reumatolog

Postprzez Alicja » 11 kwietnia 2013, o 15:22

Przypadkowo obejrzałam program w telewizji śniadaniowej o leczeniu RZS dietą. Później poszukałam informacji o pani reumatolog w sieci. Okazało się ,że sama chora na chorobę reumatoidalną , nie mogła się pogodzić ze standardowymi metodami leczenia, zaczęła poszukiwania innych metod. Leczy w/g standardów medycyny oficjalnej ale również stosuje u pacjentów leczenie dietą ze świetnymi rezultatami. Przede wszystkim sama jest dla siebie pacjentem i wie co robi i dzieli się tym z innymi.
Obecnie przyjmuje w <wypowiedź niezgodna z regulaminem> Warszawa <wypowiedź niezgodna z regulaminem>.
Polecam ją ze względu na to, że leczenie sprawdziłam na własnej skórze i wiem , że działa. Niestety nie przyjmuje na NFZ. Tak, że trzeba będzie zapłacić za wizytę.
Na youtube jest wiele filmików z dr Biernat-Kałużą. Warto obejrzeć na czym polega jej leczenie.
Przybliżenie osoby dr Edyty Biernat-Kałuży tu:
przychodnia-orlik.pl/index.php/o-nas/personel-medyczny/dr-n-med-edyta-biernat-kaluza?showall=1&limitstart=
Jeżeli nie masz pewności, kto mówi prawdę a kto kłamie, zadaj pytanie sławnego rzymskiego sędziego Luciusa Cassiusa Longinusa Ravilla (II w. p.n.e.) - "Cui bono" czyli "Komu to miało przynieść korzyść ?"
Alicja
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 kwietnia 2013, o 12:14
Lokalizacja: Konin

Powrót do Polecamy lekarzy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości